پایگاه اطلاع رسانی یاسر فراهانی

عنوان مقاله: هفته دفاع مقدس مبارک باد

واقعیت تلخ این است که خیلی زود سبک برخی زندگی ها از نوع  دفاع مقدس رنگ باخته و جای خود را به زندگی های تن  پرورانه و اشرافی داده.
انشاالله با بهره گیری از رهنمودهای مقام معظم رهبری امام خامنه ای ،
 گام دوم انقلاب را محکم برمیداریم و با حضور پرشور جوانان انقلابی و توانمند، به جنگ اقتصادی و تحریم های تحمیلی میپردازیم که قطع به یقین ، پیروزی از آن ماست.
با استعانت از خداوند متعال و بصیرت مردم ، به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) و شهدای گلگون کفن انقلاب اسلامی ثابت میکنیم که نوگلان متولد دهه ۶۰ ، اکنون با شور حسینی و روحیه ولایتمداری ، گام دوم انقلاب را برداشته و با اقتدار پیروز این جنگ تحمیلی(تحریم و مسائل اقتصادی) خواهند شد.
جوانان غیور ما در هشت سال  دفاع مقدس از ناموس و خاک این کشور عزیز اسلامی دفاع کردند و پیروز شدند و امروز نوبت ما جوانان است که با علم و توانمندی های خود، به نبرد با جنگ اقتصادی رفته و تحریم ها را به فرصت تبدیل نموده و باز هم به دنیا ثابت کنیم که مملکت ما در سایه توجهات حضرت صاحب الزمان (عج) و با حضور نایب بر حقش #سید_علی_خامنه_ای (رهبری معزز مسلمین جهان) هیچ گاه در مقابل ابلیس هایی از جنس امریکا ، انگلیس ، اسرائیل و آل سعود خَم به اَبرو نیاورده و همیشه سربلند و سرافراز تا ظهور مهدی موعود(عج) باقی خواهد ماند تا پرچم ولایت را با دستان ولی امر مسلمین امام خامنه ای  تقدیم حضور مبارکش کنیم.
 
سرباز ولایت : یاسر فراهانی 

بینش اجتماعی سیاسی

0 نفر این مقاله را پسندیده اند