پایگاه اطلاع رسانی یاسر فراهانی

عنوان خبر: دیدار حجت الاسلام امید رضا مبارک آبادی با خانواده شهدا،به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، حجت الاسلام امید رضا مبارک آبادی رئیس هیات نظارت یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان مرکزی به همراه رضایی فرمانده سپاه ناحیه فراهان ، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران فراهان و جمعی از مسئولان شهرستان با خانواده معظم شهیدان محمد ابراهیم تبرته فراهانی ، یوسف علی امیر آبادی و شهید روحانی حسن یوسفی در خنجین دیدار و سرکشی کردند.
 
🔶رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان مرکزی ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: ما مدیون شهدا هستیم و با دیدار خانواده شهدا معنویت کسب کرده و ما به دعای خیر پدران و مادران شهیدان نیازمندیم.
 
🔸حجت الاسلام مبارک آبادی در ادامه افزود: ما در مجموعه شورای نگهبان به عنوان ناظر و براساس وظیفه و در چار چوب قانون و اخلاق کار خود را انجام می دهیم.
 
🔸وی اظهار داشت: ما با احدی تعارف نداشته و کار ما حزبی ، گروهی و بدون حب و بغض و بر اساس مستندات می باشد.
 
🔸ایشان در بخش پایانی سخنان خود گفت: میزان و طراز ما ولایت و راه ما راه شهدا که همان سعادت و آموزه های درس امام حسین (ع) است و در مسیر راه شهدا گام برداشته ، تا شاهد برگزاری انتخاباتی خوب و سالم باشیم و کسانی بر کرسی های مجلس تکیه بزنند تا ادامه دهنده راه شهدا و دلسوز نظام و انقلاب باشند.
 

بینش اجتماعی سیاسی

1 نفر این خبر را پسندیده اند