پایگاه اطلاع رسانی یاسر فراهانی

عنوان خبر: مجلس را برای ورود جوانان آماده کنید

به گزارش تهران رسانه ؛ یاسر فراهانی گفت؛ متاسفانه تفکر جوان گرایی امروزه در حد شعار است تا جایی که حتی به عوام فریبی هم منجر می شود.

این فعال اجتماعی و سیاسی ورود جوانان به مدیریت اجرایی کشور را ضروری دانست و افزود؛ این مهم به یک عزم ملی و اعتقادی نیاز دارد و باید مردم در صحنه عمل نیز به قشر جوان جامعه اعتماد کنند تا شاهد شکوفایی بیشتر در کشور باشیم.

فراهانی اشاره ای به انتخابات آتی دوره یازدهم مجلس کرد و گفت؛ مجلس حیاط خلوت سیاسیون کشور نیست که متاسفانه در ۱۰ دوره ادوار مجلس شاهد بودیم که کرسی نمایندگان مردم در اختیار جوانان و بانوان نبوده تا جایی که حتی تفکر سنتی و حزبی بر آن قالب بوده است.

این فعال اجتماعی در ادامه افزود؛ مردم باید در انتخابات دوم اسفند یکصدا به حضور جوانان آری بگویند تا شاهد دمیدن شدن روح جوان گرایی به مجلس باشیم.

یاسر فراهانی در پایان ضمن انتقاد به کسانی که نظام اسلامی و حکومت مردمی ایران را ارثیه پدری خود می دانند گفت؛ عده ای در مسیر مجلس به شورای شهر یا دولت به مجلس در حرکت هستند و هنوز با گذشت ۴۰ سال حضور خود در تمام عرصه های مدیریتی، باز احساس تکلیف دارند و شهوت قدرت را پشت نقاب شیفتگان خدمت پنهان کرده اند و این بار نیز می خواهند رقابت سالم انتخاباتی را فدای جنگ حزبی و سیاسی خود نمایند.

بینش اجتماعی سیاسی

5 نفر این خبر را پسندیده اند